"Zawsze mnie smuci, kiedy ludzie spodziewają się po innych tego, co najgorsze, zamiast tego, co najlepsze. Czasem nie doceniamy młodzieży."

"Bóg nigdy nie mruga" R. Brett

środa, 20 lutego 2013

A może coś nowego?

Witam, witam.

Zauważyliście zapewne, że ostatnio niewiele się tu dzieje. Powiedziałabym nawet, że NIC się nie dzieje. Marazm i stagnacja do n - tej potęgi.

Wszystko przez to, że nie mam kiedy czytać. Albo się uczę albo nie mam czasu z innych powodów, albo po prostu mi się nie chce. A skoro nie czytam, to nie recenzuję, bo co mam recenzować, skoro nie czytam? Jak widać zamknięte koło. Aktualnie rozpoczęłam "Lalkę" i nie mogę dokończyć "Ogniem i mieczem t. II" (to akurat dla własnej przyjemności czytać chciałam). Ciężko jest, ciężko, tym bardziej, że przede mną dużo pracy, niektóre przedmioty w tym roku kończę, a ocena z nich idzie na maturalne świadectwo. Nie chcę tutaj umieszczać też jakiego wymuszonego badziewia, bo to nie o to chodzi.

Bloga nie zamykam, ani nie zawieszam. Od czasu do czasu coś się tu pewnie pojawi, także spokojnie.

Nie mam też zamiaru znikać z blogosfery, ale myślę o założeniu drugiego bloga o zgoła innej tematyce, gdzie do wstawienia notki, nie muszę mieć przeczytanej książki ;) . Musze to jeszcze dobrze przemyśleć. Kiedy już wymyślę, to dam znać i oczywiście zaproszę do obejrzenia nowego bloga.

Trzymajcie za mnie kciuki,

ETA ;)

1 komentarz:

  1. Ale się cieszę, że przerwałaś ciszę ;) I przepraszam, że tak Ciebie wiecznie męczyłam, ale po prostu lubię czytać twoje recenzje, bo jak już napiszesz coś na blogu - to porządnie ;) Jestem ciekawa tego drugiego bloga, zwłaszcza, że nic nie wspominałaś ;P I życzę powodzenia z "Lalką" ;)

    OdpowiedzUsuń